Novinky z knihovny

21.03.2024
Vážení návštěvníci, s radostí oznamujeme několik novinek z naší muzejní knihovny.

Díky úspěšnému získání dotace v rámci programu Ministerstva kultury Veřejné informační služby knihoven (VISK 3) můžeme ve studovně modernizovat výpočetní techniku, což umožní poskytovat lepší badatelské služby našim čtenářům a všem návštěvníkům.

Navíc měníme otevírací hodiny knihovny, abychom Vám vyšli více vstříc. Od dubna bude muzejní knihovna otevřena každé pondělí od 9.00 do 17.00 hodin. V červenci a v srpnu po předchozí domluvě.

S potěšením Vás rovněž informujeme, že prodlužujeme naši spolupráci s Národní knihovnou v Praze. Díky prodloužené smlouvě bude služba Národní digitální knihovna (NDK) dostupná až do roku 2026, což umožní přístup k široké škále digitálních zdrojů a informací.

Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme příjemný čas s knihou, ať už v papírové, digitální, nebo audio verzi.

Ukázka z Národní digitální knihovny (NDK)