Advent ve Vodní tvrzi

06.12.2022
Vodní tvrz v Jeseníku se s příchodem adventu oděla do svátečního hávu. Vedle bohaté výzdoby exteriéru nabídne také tematicky laděnou výstavu.

V úterý 6. prosince ve večerních hodinách bude slavnostní vernisáží zahájena vánoční výstava, která návštěvníkům představí precizní práci dřívějších i současných slezských a moravských betlémářů. Během vernisáže vystoupí Komorní sbor Florian.

Za poskytnutí mohutného smrku pro nádvoří Vodní tvrze srdečně děkujeme obci Bělá pod Pradědem zastoupené starostou Mgr. R. Neugebauerem. Slavnostní girlandy na pavlači Vodní tvrze by pak nemohly vzniknout bez přispění státního podniku Lesy ČR, LS Jeseník, který laskavě daroval jedlové a smrkové chvojí.

Advent ve Vodní tvrzi
Za pomoc s instalací stromu pro nádvoří Vodní tvrze děkujeme zaměstnancům OÚ Bělá pod Pradědem
Výstava Vánoční betlémy ve Vodní tvrzi