Vodní tvrz ovládla vánoční atmosféra

02.12.2021
Adventní čas pronikl i v této nelehké době také do Vlastivědného muzea Jesenicka.

Nádvoří Vodní tvrze zdobí mohutný smrk, který jsme s díky přijali od obce Bělá pod Pradědem, jmenovitě od pana starosty Miroslava Kružíka. Za jedlové a smrkové chvojí, které posloužilo ke spletení sváteční girlandy na zámecké pavlači, vděčíme štědrosti Lesů ČR s. p., Lesní správy Jeseník, zastoupené p. Ing. Filipem Benešem. Lesy ČR se staly také dárci slavnostní výzdoby vnitřních prostor Vodní tvrze v podobě vánoční jedličky, která je od včerejšího dne součástí výstavy Vánoční překvapení. Velké poděkování za její nazdobení patří také klientům Zahrady 2000, díky nimž se vánoční stromeček pyšní krásnými látkovými ozdobami, které si v případě zájmu můžete zakoupit v jejich obchůdku na ulici 28. října v Jeseníku (naproti divadlu).

Vodní tvrz ovládla vánoční atmosféra