T-EXPEDICE Jeseníky 2021 startuje již v tomto týdnu

10.06.2021
Jesenické T-expedice, badatelské a vzdělávací akci pro nadané žáky (nejen) z regionu, se letos zúčastní dva vzácní hosté. Na výsledky práce žáků, studentů, učitelů, expertů i muzejníků se přijede podívat předseda Senátu parlamentu ČR, pan Miloš Vystrčil, a také hejtman Olomouckého kraje, pan Josef Suchánek.

Muzeum společně s Národním pedagogickým institutem ČR organizuje akci už třetím rokem, letos se mohou návštěvníci těšit na výsledky z chemické, fyzikální, programátorské, botanické a entomologické badatelské sekce a své návrhy na úpravy veřejného prostoru navrhnou také účastníci kurzu Architektura 10x jinak.

Akce se koná za podpory Olomouckého kraje, města Jeseník a nadačního fondu Pro EDU.

Přijměte pozvání na závěrečnou poster konferenci T-expedice, která se uskuteční v pátek 18. června ve 14.00 hod. ve Vodní tvrzi.