Vernisáž výstavy Policie veřejnosti

16.06.2020
16. června 2020, hlavní výstavní sál Vodní tvrze

Přijměte pozvání k aktivní účasti na oslavě desátých narozenin Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje. Na interaktivní výstavě v unikátním historickém prostředí jesenické Vodní tvrze se totiž seznámíte se skutečnou prací policistů. Vyzkoušíte si svou fyzickou zdatnost, prověříte paměť při sestavování identikitu, najdete své otisky prstů a poznáte, proč je v silničním provozu alkohol tak nebezpečný. Navštívíte rovněž místo činu, nakouknete do policejní cely a mnoho a mnoho dalšího. Součástí výstavy je i historická sonda do dějin policie na Jesenicku, a tak si kromě dětí přijdou na své také vlastivědní nadšenci.

Z důvodu nepříznivé epidemiologické situace proběhla vernisáž výstavy s vyloučením veřejnosti.

Výstava potrvá do 6. září 2020.

Vernisáž výstavy Policie veřejnosti