Zámecké náměstí 120 / 1, 79001 Jeseník, Jeseník, Olomoucký kraj, Česko
Poslední změna: 14.04.2022
sobota09.července

ZLATÉ ČESKÉ RUČIČKY

09.07.2022 od 09:00 do 17:00 hod.
Vlastivědné muzeum Jesenicka si Vás dovoluje pozvat na nevšední výstavu, jež bude prezentovat šikovnost našich lidí, kteří dané výrobky zhotovili buď kvůli nedostupnosti artiklu na trhu, nebo jen tak pro radost. Prohlédnete si běžné, ale i nevšední produkty fenoménu kutilství, za nímž stojí ony proslulé "zlaté české ručičky".

2. února až 4. září 2022 v hlavní výstavním sále Vodní tvrze

Autoři: Mgr. Milan Rychlý, Pavel Macháček

Vstupné: 60/30 Kč

akce dnes
čtvrtek30.června

ZLATÉ ČESKÉ RUČIČKY

30.06.2022 od 09:00 do 17:00 hod.
akce zítra
pátek01.července

ZLATÉ ČESKÉ RUČIČKY

01.07.2022 od 09:00 do 17:00 hod.
pátek01.července

Expozice Vincenz Priessnitz a lázně Gräfenberk

01.07.2022 od 10:00 do 17:00 hod.
Rodný dům Vincenze Priessnitze, Jeseník | Mapa
Expozice věnovaná zakladateli vodoléčby Vincenzi Priessnitzovi byla zřízena v roce 1999 při příležitosti 200. výročí jeho narození, které bylo zařazeno mezi významná kulturní jubilea UNESCO. Byla otevřena v budově, kterou Priessnitz na místě svého rodného domu nechal v roce 1822 postavit k léčebným účelům, čímž vznikl vůbec první vodoléčebný ústav na světě.
akce v sobotu 02. července 2022
sobota02.července

ZLATÉ ČESKÉ RUČIČKY

02.07.2022 od 09:00 do 17:00 hod.
sobota02.července

Expozice Vincenz Priessnitz a lázně Gräfenberk

02.07.2022 od 10:00 do 17:00 hod.
akce v neděli 03. července 2022
neděle03.července

ZLATÉ ČESKÉ RUČIČKY

03.07.2022 od 09:00 do 17:00 hod.
neděle03.července

Expozice Vincenz Priessnitz a lázně Gräfenberk

03.07.2022 od 10:00 do 17:00 hod.
akce v úterý 05. července 2022
úterý05.července

ZLATÉ ČESKÉ RUČIČKY

05.07.2022 od 09:00 do 17:00 hod.
akce ve středu 06. července 2022
středa06.července

ZLATÉ ČESKÉ RUČIČKY

06.07.2022 od 09:00 do 17:00 hod.
akce ve čtvrtek 07. července 2022
čtvrtek07.července

ZLATÉ ČESKÉ RUČIČKY

07.07.2022 od 09:00 do 17:00 hod.
akce v pátek 08. července 2022
pátek08.července

ZLATÉ ČESKÉ RUČIČKY

08.07.2022 od 09:00 do 17:00 hod.
pátek08.července

Expozice Vincenz Priessnitz a lázně Gräfenberk

08.07.2022 od 10:00 do 17:00 hod.